هتل دیزین
هتل دیزین
هتل دیزین
هتل دیزین
هتل دیزین
هتل دیزین
هتل دیزین
هتل دیزین
هتل دیزین

هتل جهانگردی دیزین

 

اسکی ورزش اصلی مناطق سردسیر و برف گیر است. اگر به اسکی و بازی های زمستانی علاقه دارید و به دنبال استفاده از پیستی خوب با امکانات مناسب جهت اقامت، اسکی و تفریح هستید، هتل جهانگردی دیزین، پیشنهاد خوبی برای شما خواهد بود. این هتل جهانگردی در شمال استان تهران قرار دارد و با امکانات عالی در ایران بی نظیر است. هتل دیزین می تواند خاطره خوبی از اقامت و تفریح را در کنار پیست بین المللی دیزین برای شما فراهم کند. دیزین، هتل شناخته شده ای برای حرفه ای های ورزش اسکی است؛ اما کسانی که می خواهند اطلاعات بیشتری از اقامت در این هتل در دیزین یا اجاره و قیمت شله های دیزین به دست آورند یا با امکانات هتل مجتمع بین المللی دیزین بیشتر آشنا شوند، می توانند با شماره تلفن هتل دیزین «... » تماس بگیرند و این گزارش را دنبال کنند.

 

هتل دیزین

دیزین کجاست؟

ما می خواهیم شما را برای استفاده از یکی از بهترین اقامتگاه های کوهستانی ایران به یک سفر کوتاه ببریم. مسیر دیزین را از تهران شروع می کنیم، پس بعد از آنکه وسایل اسکی را آماده کردید از تهران به سمت کرج حرکت کنید، جاده زیبای چالوس در ابتدای ورودی کرج قرار دارد. وارد جاده شوید و 65 کیلومتر برانید تا به دوراهی گچسر برسید. از آن جا جاده فرعی پیست دیزین را پیش بگیرید تا به هتل جهانگردی دیزین برسید. پیدا کردن آدرس پیست دیزین به همین راحتی است.

 

هتل دیزین

امکانات دیزین

امکانات دیزین برای برگزاری تور اسکی عالی است. چه گردشگران داخلی و چه توریست های خارجی که برای برگزاری تور اسکی ایران را انتخاب کرده اند و تور ایران را به حضور در دیگر کشور ها ترجیح داده اند، می توانند گواهی دهند که دیزین اسکی را نه تنها برای حرفه ای ها بلکه برای آماتور ها لذت بخش تر می کند و با امکانات خوبی که دارد دیزین در تابستان نیز می تواند میزبان خوبی برای کسانی باشد که اسکی روی چمن را در فصل گرم سال دنبال می کنند. راحت ترین راه استفاده از پیست دیزین اقامت در هتل دیزین است. هتل دیزین دارای 47 اتاق 2 تخته، 24 اتاق 3 تخته، 3 اتاق 5 تخته، 2 اتاق 6 تخته، 3 باب سوئیت 3 نفره و یک باب اتاق 10 تخته است. هتلی زیبا که پنجره های اتاق هایش مشرف به پیست است. بعضی از اتاق های هتل نیز دارای بالکن هستند و مسافران می توانند از بالکن نمای زیبای پیست دیزین و اسکی بازی را تماشا کنند. هتل دارای رستوران و کافی شاپ است. معماری و دیزاین داخلی کافی شاپ هتل دیزین فضای مدرنی را به وجود آورده که مسافران جوان را بیشتر جذب می کند. هتل همچنین برای کسانی که وسایل اسکی ندارند امکان کرایه تجهیزات اسکی را فراهم کرده. اگر با خودتان وسایل اسکی همراه ندارید پیشنهاد ما این است که از محل هتل این وسایل را کرایه کنید زیرا از نظر کیفیت و هزینه کرایه نسبت به وسایلی که در پیست ارائه می شوند مقرون به صرفه ترند.

 

هتل دیزین

تور اسکی دیزین

اسکی بازها معتقدند برای لذت بیشتر از اسکی باید آن را به صورت دستجمعی انجام داد. تور اسکی دیزین در طول سال برقرار است و به صورت پکیج های چند روزه فروخته می شود. اگر مبتدی هستید می توانید تور دیزین را برای آشنایی با محیط دیزین انتخاب کنید.

 

هتل دیزین

پیست اسکی دیزین

پیست اسکی دیزین بزرگترین پیست اسکی در ایران است. این پیست در طول سال میزبان علاقمندان به ورزش های زمستانی است که از راه های دور و نزدیک با انتخاب پیست اسکی دیزین، از امکانات این پیست بزرگ استفاده می کنند. البته دیزین برای تابستان نیز با پیست چمن میزبان دوست داران اسکی روی چمن است. پیست بین المللی دیزین دارای چهار پیست اسکی «پیست اسنو پارک»، «پیست یو»، «پیست مبتدی» و «پیست چمن» است. تله کابین های «شله»، «قله»، «دره» و «چمن» نیز چهار تله کابین دیزین را تشکیل می دهند. از سوی دیگر پیست اسکی دیزین دارای 2 تله سیژ «قله» و «چمن» است. علاقمندان به اسکی می توانند از «تله اسکی مسابقه» و «تله اسکی مبتدی شله»، «تله اسکی دو نفره دوبل»، «تله اسکی سی چال»، «تله اسکی گوزنی»، «تله اسکی ویلا»، «تله اسکی مبتدی» و «تله اسکی چمن» هم استفاده کنند.

در محوطه پیست دیزین امکانات دیگری چون اورژانس، مدرسه اسکی و مسجد به همراه چند باب رستوران نیز وجود دارد. قیمت بلیط پیست اسکی دیزین در روزهای اول هفته ارزان تر است. اما در روزهای آخر هفته و تعطیلات قیمت پیست دیزین افزایش پیدا می کند. برای دریافت آخرین قیمت ها می توانید با شماره 02635215042 تماس بگیرید.

 

هتل دیزین

هتل های دیزین و شمشک

کوه های شمال تهران از نظر جغرافیایی امکان ایجاد چند پیست اسکی را به وجود آورده است. قطعا در کنار پیست دیزین نام پیست شمشک را شنیده اید. این دو پیست نزدیک یکدیگر اند اما برای رسیدن به آنها باید از دو مسیر جداگانه حرکت کرد. جاده زیگزال مانند میان شمشک و دیزین به دلیل برف گیر بودن تقریبا اکثر زمان نیمه دوم سال بسته است. برای همین علاقمندان به استفاده از پیست شمشک برای رسیدن به این پیست از شرق تهران سفر خود را آغاز می کنند و از اتوبان شهید بابایی وارد جاده لشکرک می شوند، از آنجا به اوشان فشم می روند تا به شمشک برسند. در این منطقه علاوه بر هتل شمشک، هتل جهانگردی میگون، هتل دربند سر و چند هتل دیگر نیز مستقر هستند که در ادامه به آن ها نیز خواهیم پرداخت. اقامت در هتل های دیزین یا شمشک می تواند خاطره اقامت در مرتفع ترین هتل های ایران را برای گردشگران به همراه داشته باشد. از نظر تقسیمات کشوری برخلاف هتل دیزین، هتل شمشک جزو محدوده استان تهران است. نزدیکی شمشک به شهر تهران باعث شده است تا مراجعه به این پیست بیشتر از دیزین باشد. در مقایسه با پیست دیزین، شیب پیست شمشک بیشتر و عرض آن کمتر است. به همین دلیل برخی از اسکی بازان حرفه ای این پیست را انتخاب می کنند. اما امکانات دیزین نسبت به شمشک گسترده تر است. به همین دلیل پیشنهاد اول ما به شما استفاده از پیست دیزین است. برای اطمینان از امکان اقامت در هتل دیزین تلفن ... را به خاطر داشته باشید.

 

هتل دیزین

هتل دیزین

هتل گچسر

اگر مسیر حرکت تان از تهران به دیزین را در خاطر داشته باشید، قبل از خروجی جاده چالوس به سمت پیست دیزین، به هتل گچسر می رسیم. برخلاف تصور خیلی از تهرانی ها، هتل گچسر هتل نزدیک تهران به شمار نمی آید و از طرف دیگر به دلیل این که فاصله اش تا پیست حدود 14 کیلومتر است، گزینه اول اسکی بازها برای اقامت در دیزین نیز به شمار نمی رود.

 

هتل گاجره

در مسیر رسیدن به دیزین، به فاصله یازده کیلومتر بعد از هتل گچسر به هتل گاجره می رسیم. هتل بزرگ و زیبایی که در محوطه ای سر سبز و محصور میان کوه ها قرار گرفته است. گاجره هتل ارزان تری نسبت به دیزین است. قیمت اتاق های آن پایین تر است و برخلاف هتل دیزین که قیمت صبحانه به صورت جداگانه محاسبه می شود، در گاجره صبحانه جزو سرویس اقامت در اتاق ها است. اگر شانس بیاورید می توانید در کوه های اطراف هتل گاجره بز کوهی هم ببینید. هتل گاجره در دیزین بزرگ ترین مجموعه اقامتی در اطراف پایتخت به شمار می رود. این هتل برای مسافرانش سرویس رایگان به پیست دیزین دارد و در طول روز مینی بوس های این هتل که با رنگ سفیدشان مشخص هستند اسکی بازان را به پیست منتقل می کنند.

 

هتل دیزین

هتل شمشک

دیگر هتل منطقه، هتل جهانگردی شمشک است. این هتل کوهستانی در اصل ساختمانی سه طبقه است. با 17 اتاق شامل 11 اتاق 2 تخته، سه سوئیت 4 تخته و یک سوئیت ویژه 4 تخته است. هتل شمشک برای کسانی که می خواهند از پیست شمشک و دربند سر استفاده کنند محل مناسبی برای اقامت است. اما هتل شمشک از دیزین هم فاصله زیادی دارد، و هم مسیر دسترسی مناسبی وجود ندارد. توجه داشته باشید که برای استفاده از پیست دیزین علاوه بر هتل گاجره می توان از هتل 2 دیزین نیز استفاده کرد. هتل دیزین 2 در اصل ساختمان شماره 2 هتل دیزین است.

 

هتل دیزین

هتل بارین شمشک

در مسیر رسیدن به پیست اسکی شمشک بعد از گذشتن از دره شمشک و قبل از آنکه به هتل شمشک برسیم، هتل بارین شمشک خودنمایی می کند. معماری زیبای هتل بارین نمای خاصی به این هتل بخشیده است. فضای داخلی آن نیز بر گرفته از سکونتگاه های اسکیموها است. بارین همچنین با نام هتل گل یخ شمشک نیز شناخته می شود. این هتل 10 طبقه دارای 66 واحد اقامتی است. هتل دارای سه طبقه پارکینگ است و سوئیت های 60 متری آن محل خوبی برای اقامت زمستانی اسکی بازان است.

 

هتل دیزین

شله دیزین

هتل دیزین شله های معروفی دارد. شله به کلبه های کوچک چوبی گفته می شود که دارای سیستم گرمایش، آشپزخانه و سرویس بهداشتی است. شله در پیست های معروف اسکی جهان محل اقامت موقت اسکی بازان است. شله های هتل دیزین در نزدیکی ساختماتن شماره 2 هتل یا همان هتل دیزین 2 قرار دارند. ما به شما پیشنهاد می کنیم به جای اجاره ویلا در دیزین از شله استفاده کنید. هتل دیزین دارای 15 واحد شله است. جهت اجاره شله دیزین هم با شماره ... تماس گرفته و اقامت خاطره انگیزی را تجربه کنید.